flaga

Biznes

Hotel Locomotiva to idealny partner biznesowy. Zapewniamy zaplecze konferencyjne oraz umożliwiamy organizację oficjalnych i nieformalnych imprez firmowych zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu. Dodatkowo, oferujemy także catering dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

konferencja-resturacja

Zachęcamy Państwa do organizowania szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych w Restauracji Locomotiva, które znajduje się w samym sercu Lublina (bardzo dobre połączenie komunikacyjne).
Do dyspozycji mamy klimatyzowaną salę konferencyjną oraz VIP room, a także doskonałe zaplecze techniczne.
Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową (przerwy kawowe, lunch).
Dla cyklu szkoleń przewidujemy atrakcyjne rabaty.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 516 056 057

Poniżej prezentujemy możliwości układu stołów w poszczególnych salach szkoleniowo-konferencyjnych:

Sala Restauracyjna – 70 m2

przyjęcia biznesowe

Sala VIP Room – dyskrecja i elegancja

Komfortowe miejsce, w zacisznym zakątku naszej restauracji. Jest wspaniałym miejscem do negocjacji, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, szkoleń.

Salka pomieści do 12-14 osób.

Oczywiście podczas szkoleń mogą Państwo liczyć na naszą, profesjonalna obsługę kelnerską, istnieje możliwość przygotowania przerw kawowych czy też lunchów dla osób przeprowadzających rozmowy.

imprezy-tematyczne1imprezy-tematyczne4imprezy-tematyczne3

Zmobilizuj pracowników i popraw relacje w firmie. Zorganizuj imprezę integracyjną, która pozwoli nie tylko zacieśnić więzi między pracownikami, ale także znacznie polepszy codzienną współpracę całego zespołu. Oferujemy pomoc w organizacji wydarzeń, dedykowane menu, dostosowane do indywidualnych upodobań oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

W ciepłych miesiącach umożliwiamy organizację imprezy na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni. Ognisko,grill– Ty podejmij decyzję, jakie atrakcje zapewnisz swoim pracownikom, a my zajmiemy się ich organizacją.

PRZYKŁADOWE MENU

imprezy-firmowe1 imprezy-firmowe2 imprezy-firmowe3

Dla tych, którzy potrzebują wyśmienitej kuchni na wydarzeniach organizowanych we własnych siedzibach oferujemy catering, który zawiera dedykowane menu, dostosowane do indywidualnych potrzeb, jak również może obejmować profesjonalną obsługę kelnerską.

PRZYKŁADOWE MENU