flaga

Andrzejki 2017

Andrzejki 2017

Andrzejki 2017 (1)

Kto pamięta Sandrę, młodą Madonnę, młodego, jeszcze czarnoskórego Michaela Jacksona?
A może Krwaftwerk?
Raczkujący Maanam, Lombard, Bandę i Wandę?
Jeśli pamiętacie to ta impreza jest dla Was.
Będzie kolorowo- cekiny, makijaże, włosy – wszystko jak żywe w początku lat 80.
Wzorem do naśladowania dla pań – Madonna, dla panów – dajmy na to Limahl. Chociaż jego fryzura nie do podrobienia :)
Muzyka z lat 1980 – 1989. Trzymamy się bowiem czasu przełomów, gdy z jednej strony było totalne dyskotekowo i plastikowo. Cała masa fajnej, tanecznej, troszkę zapomnianej muzyki…
W menu nie zabraknie rarytasów czasów PRL czyli lornety z meduzą czy też słonych paluszków  awangardą będzie open bar na drinkowe szaleństwa naszych barmanów
Kto bywa u nas na tych okolicznościowych imprezach, kto był w roku ubiegłym ten wie, że ani wszystkiego zjeść, ani wypić nie dajecie rady :)

andrzejki plkat

Wstęp 150 zł od osoby ale w parach już tylko 280zł
Ilość miejsc ograniczona i mowy nie ma, żeby było więcej, niestety.
Warunek jest jeden: potrzeba „podróży w czasie”, do lat, kiedy dzisiejsi 40-, 45-latkowie stawali się młodzieżą. Powspominamy i wytańczymy się za wszystkie czasy!

O muzykę zadba DJ PROFESOR czyli Dariusz Szerzeniewski. Legenda Czarciej Łapy, Dworku Graffa i innych legendarnych klubów Lublina. Człowiek,który posiada prawdopodobnie największą kolekcję singli na winylach. Człowiek, który grał po sześć nocy z rzędu w najznamienitszych lubelskich lokalach w latach 70. i 80., teraz powraca ze swoimi płytami. Przez wszystkie te lata, kiedy prezentował muzykę nie sprzedał ani jednej płyty.

Zapisy; 81 44 11 999 lub mailowo info@locomotiva.pl