flaga

Biznes

Hotel Locomotiva to idealny partner biznesowy. Zapewniamy pełne zaplecze konferencyjne oraz umożliwiamy organizację oficjalnych i nieformalnych imprez firmowych wewnątrz budynku lub na świeżym powietrzu. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji zarówno przyjęć okolicznościowych, konferencji, jak i bankietów. Oferujemy Państwu całościową obsługę spotkania, dbając o jego planowy przebieg i dobre samopoczucie gości. Zapewnimy pomoc w zaaranżowaniu przestrzeni zgodnie z Państwa oczekiwaniami, organizację techniczną oraz realizację każdego punktu programu. Dodatkowo na Państwa życzenie oferujemy także catering przygotowany zgodnie z indywidualnymi sugestiami naszych Klientów. Serwujemy lunche, brunche oraz organizujemy przerwy kawowe. Z przyjemnością zorganizujemy Państwa spotkanie biznesowe w hotelu Locomotiva – powierzając nam organizację Waszego eventu, zyskacie Państwo kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

konferencja-resturacja

Zachęcamy Państwa do organizowania szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych w restauracji Locomotiva, znajdującej się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta – w samym sercu Lublina.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę konferencyjną oraz VIP room, a także pełne zaplecze techniczne.
Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową (przerwy kawowe, lunch).
Dla cyklu szkoleń przewidujemy atrakcyjne rabaty.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 516 056 057.

Poniżej prezentujemy możliwości układu stołów w poszczególnych salach szkoleniowo-konferencyjnych:

Sala Restauracyjna – 70 m2

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi aranżacjami sali restauracyjnej na okoliczność organizowanych tu spotkań biznesowych.

przyjęcia biznesowe

Sala VIP Room – dyskrecja i elegancja

Zapewniamy komfortową salę, w zacisznym zakątku naszej restauracji, stwarzającą idealne warunki do negocjacji, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i szkoleń.

Salka pomieści do 12-14 osób.

Podczas wszystkich spotkań i szkoleń oferujemy Państwu profesjonalną obsługę kelnerską. Na Państwa życzenie przygotowujemy także przerwy kawowe i lunche dla osób przeprowadzających rozmowy.

imprezy-tematyczne1imprezy-tematyczne4imprezy-tematyczne3

Zmobilizuj pracowników i popraw relacje w firmie. Zorganizuj imprezę integracyjną, która pozwoli nie tylko zacieśnić więzi między pracownikami, ale także znacznie polepszy codzienną współpracę całego zespołu. Oferujemy pomoc w organizacji wydarzeń, dedykowane menu, dostosowane do indywidualnych upodobań oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

W ciepłych miesiącach umożliwiamy organizację imprezy na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni. Ognisko,grill– Ty podejmij decyzję, jakie atrakcje zapewnisz swoim pracownikom, a my zajmiemy się ich organizacją.

PRZYKŁADOWE MENU

imprezy-firmowe1 imprezy-firmowe2 imprezy-firmowe3

Dla tych, którzy potrzebują wyśmienitej kuchni na wydarzeniach organizowanych we własnych siedzibach oferujemy catering, który zawiera dedykowane menu, dostosowane do indywidualnych potrzeb, jak również może obejmować profesjonalną obsługę kelnerską.

Catering – menu

Catering – obiad z przystawkami