flaga

Smaczny i świeży catering w Lublinie

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty catering oparty o zdrowe i świeże produkty. Przygotowujemy dla Państwa smaczne, różnorodne i dobrze zbilansowane posiłki, aby uwolnić Was od codziennych i świątecznych obowiązków. Jeszcze kilka lat temu catering kojarzył się z luksusem niedostępnym dla większości z nas. Dzisiaj realia się zmieniły. Tempo życia, olbrzymia ilość pracy do wykonania, zmęczenie powodują, że zwyczajnie nie chce nam się lub nie mamy siły gotować. Aby oszczędzić Wasz czas, proponujemy Wam znakomity catering na każdą okazję.

Nasi kucharze przyrządzą dla Państwa codzienne posiłki, jak również dania na wystawne przyjęcia. Zaopatrujemy Państwa w dania na imprezy okolicznościowe – oferujemy m.in. catering na bankiety, na brunche i na komunie. Przygotowywane przez nas posiłki zawsze zachwycają smakiem, rozmaitością i obfitością. Nasi zadowoleni Klienci chwalą nasz catering za wykwintność, różnorodność, niemający sobie równych smak, a przy tym niewygórowane ceny.

69d9892ee03781fa10465a03e69ca7b4

Zapraszamy do zamawiania cateringu brunchowego na terenie Lublina! Zaopatrujemy Państwa w najsmaczniejszy i najlepszej jakości catering na obiad lub brunch. Proponujemy Wam pyszne, apetycznie skomponowane i przygotowywane zawsze z najświeższych i najwyższej jakości produktów dania z dowozem pod dowolny adres na terenie Lublina. Nasz catering brunchowy wyróżnia bezkonkurencyjny smak, świeżość i rozmaitość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy Państwu kompleksową obsługę cateringową.
Nasze usługi cateringowe świadczymy:

…z pasją i zaangażowaniem

bo każdy dzień to nowe wyzwania, a realizacja każdego zamówienia to efekt ciężkiej pracy,

…profesjonalnie
bo potrafimy wykorzystać zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie,

…z wrażliwością

bo jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i to, jak żyjemy, ma dla nas znaczenie

PEŁNA OFERTA CATERINGOWA
OBIAD Z PRZYSTAWKAMI – Catering

12633534_10205200748766058_5998584060706382617_o

Skorzystajcie Państwo z naszej kompleksowej obsługi cateringowej, organizując bankiet. Z naszą pomocą zorganizujecie eleganckie przyjęcie biznesowe z klasą. Podczas gdy Wy będziecie prowadzić interesy, my zajmiemy się całą resztą – zorganizujemy bankiet zgodnie z Waszymi wyobrażeniami, dbając o każdy szczegół i obsługę na najwyższym poziomie. Wasze spotkanie będzie przebiegało w swobodnej atmosferze, nie tracąc niczego z nastroju elegancji. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zaaranżujemy przestrzeń, rozlokujemy stoły i zaserwujemy dania.

Jedną z popularnych form organizacji bankietu jest podanie jedzenia w formie finger food – taka konwencja umożliwia swobodne przemieszczanie się, komunikację i nawiązywanie kontaktów z innymi gośćmi. Zorganizujemy serwis zależnie od Państwa wyobrażenia – jedzenie może być ustawione na bufetach, tworząc ciekawe, abstrakcyjne i apetyczne konstrukcje, jak również serwowane przez kelnerów.

Nasze doświadczenie (organizowaliśmy w pełni serwowany bankiet na ponad 1000 osób) jest gwarancją powodzenia Państwa wieczoru.

Oferty bankietowe tworzone są przez doświadczony zespół, w pełni spersonalizowane i dostosowane do Państwa możliwości i oczekiwań.

 

 

Dowodem uznania dla naszych kompetencji są pisemne referencje otrzymane od naszych zadowolonych Klientów.

003

101556

101557
img337
img338
img583
img950

Zamów catering z dowozem na terenie Lublina.