flaga

Restauracja Locomotiva – smaczna przystań w sercu Lublina

NASZA RESTAURACJA TO TRADYCYJNE SMAKI W NOWOCZESNYM WYDANIU. SZEF KUCHNI Daniel jurzyński STWORZYŁ FANTAZYJNĄ KARTĘ MENU, W KTÓREJ ZNALAZŁY SIĘ ZARÓWNO REGIONALNE POTRAWY, JAK I ORYGINALNE DANIA POCHODZĄCE Z różnych ZAKĄTKÓW ŚWIATA. ZNAJDUJĄ SIĘ W NIEJ POTRAWY MIĘSNE I WEGETARIAŃSKIE ORAZ WŁASNORĘCZNIE PRZYGOTOWYWANE DESERY. NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ NASZEJ KUCHNI GWARANTUJĄ STARANNIE DOBIERANE, ŚWIEŻE PRODUKTY LOKALNEGO POCHODZENIA ORAZ PASJA I MIŁOŚĆ, KTÓRE DOKŁADAMY DO PRZYGOTOWANIA KAŻDEGO DANIA.

Nasza restauracja położona jest w centrum Lublina, nieopodal Starego Miasta, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce na odpoczynek w czasie zwiedzania czy też lunch podczas przerwy w pracy. Do skorzystania z naszej bogatej oferty gastronomicznej zapraszamy zarówno Gości hotelowych, uczestników konferencji, jak i turystów odwiedzających nasze miasto. W naszej restauracji, pod okiem szefa kuchni Daniela Jurzyńskiego, powstają wyśmienite dania kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej, przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Jesteśmy wierni tradycyjnym smakom i lokalnym składnikom, z których komponowane są pyszne, różnorodne i elegancko podane potrawy. Zachęcamy do spróbowania regionalnych specjałów w nowatorskiej odsłonie: dań mięsnych, wegetariańskich oraz przygotowywanych na miejscu deserów. Zależnie od pory roku serwujemy dania sezonowe, korzystając z bogactwa dostępnych w regionie produktów.

W naszej restauracji gotujemy z pasją!

Potrawy serwowane w naszej restauracji powstają z pasji do gotowania i miłości do jedzenia. Szef kuchni Daniel Jurzyński stworzył fantazyjną kartę menu, w której znalazły się zarówno regionalne potrawy, jak i oryginalne dania pochodzące z różnych zakątków Świata. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że klienci chętnie do nas wracają, chwaląc sobie smak potraw, świeżość produktów i przystępność cen. Nasze wyjątkowe dania serwowane są nie tylko na miejscu, w restauracji, ale także dowożone w ramach cateringu na terenie Lublina. Przygotowujemy smaczne, różnorodne, dobrze zbilansowane potrawy. Oferujemy codzienne posiłki dla osób zabieganych, które nie mają czasu gotować, a także wykwintne menu na specjalne okazje.

Zapraszamy do spróbowania powstających z wyłącznie świeżych regionalnych produktów sezonowych nowości, wśród których znajdziecie Państwo:

menu

menu

menu bar

szefkuchni_new

W Restauracji Locomotiva jestem od 2007 roku, a w 2009 stanąłem za jej sterami. Od tego czasu stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, czego najlepszym dowodem jest przyznanie mi nagrody w kategorii „Najlepsze menu” w prestiżowym konkursie Bussines Food Awards 2013. W swoich poszukiwaniach kulinarnej doskonałości dużą rolę przywiązuję zarówno do kompozycji smakowych dań jak również ich wyglądu. Uwielbiam kuchnię sezonową i lokalne, sprawdzone produkty. Nowe inspiracje czerpię z licznych staży, które odbywałem między innymi u Adama Chrząstowskiego czy Krzysztofa Żurka.

Zapraszam Państwa do kosztowania autorskiego menu.
Daniel Jurzyński

Wigilijne

Wigilijne

NASZĄ RESTAURACJĘ ZNAJDZIECIE W LUBLINIE PRZY UL. PÓŁNOCNEJ 28C