flaga

Szkoła Gotowania Dla Dzieci

Szkoła Gotowania Dla Dzieci

sz
Locomotiva organizuje cykliczne zajęcia gotowania dla dzieci w Lublinie. Obcinanie ogonków fasolki szparagowej, zdejmowanie skórek z ugotowanego bobu, dzióbanie widelcem kruchego ciasta przed pieczeniem – jest wreszcie komu zlecić te żmudne zadania. Dzieci je uwielbiają!

Można podpierać się teoriami, że wybieranie składników do pizzy uczy podejmowania decyzji, że wymyślenie własnej sałatki jest aktem twórczym, a rozpoznawanie obcych ingrediencji przybliża do odległych kultur. Na pewno gotowanie i jedzenie może stymulować rozwój zmysłów – ale to wszystko nie jest ważne. Ważne, że upaćkane mąką dzieci mają frajdę.

Gotowanie dla dzieci w Lublinie

Dzięki zajęciom gotowania dla dzieci w Lublinie rodzice i opiekunowie mogą „sam na sam” wypić filiżankę ulubionej kawy – w tym czasie ich pociechy pod czujnym okiem kucharzy i ekspertów z dziedziny gotowania będą zdobywać nowe umiejętności z zakresu sztuki gotowania. Po powrocie do domu maluchy z pewnością będą chciały regularnie pomagać w przyrządzaniu posiłków dla rodziny. Takie gotowanie może w naturalny sposób wprowadzić dziecko w wykonywanie obowiązków domowych lub zachęcić niejadka do próbowania nowych potraw. Dzieciom można zlecać krojenie warzyw na kanapki lub tarcie warzyw na zupę – by potem jak przystało na prawdziwych kucharzy, zechcieli spróbować ugotowanej brukselki lub nielubianego dotąd ogórka kiszonego. Z kolejnymi lekcjami gotowania dziecko zdobywa nowe umiejętności – na przykład bezpiecznego posługiwania się nożem, zdejmowania skorupki z ugotowanych jajek czy krojenia chleba. Takie doświadczenie oswaja je z akcesoriami i przyrządami kuchennymi, przez co w przyszłości będzie się nimi sprawniej posługiwać.

Zapraszamy na zajęcia cykliczne Szkoły Gotowania Dla Dzieci
Pierwsze zajęcia już 4 października.

Wolne miejsca na grupę o godzinie 9.00

Zapraszamy do udziału w całym cyklu zajęć.
Koszt 7 zajęć -175 zł + 2 dodatkowe zajęcia tematyczne GRATIS

Daty zajęć cyklicznych:
04.10
15.11
20.12
10.01
07.02
06.03
10.04

więcej informacji oraz zapisy
marketing@locomotiva.pl
lub 81 44 11 999