flaga

Wolne sale na Komunie 2016

Wolne sale na Komunie 2016

I Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie zarówno w życiu dziecka jak i jego rodziców. Na ten wyjątkowy dzień czekają z niecierpliwością przez wiele miesięcy. Wymaga on jednak wielu przygotowań, zarówno pod względem duchowym, ponieważ od tego momentu dziecko zaczyna świadomie uczestniczyć w życiu Kościoła, ale również organizacyjnym. Ten dzień jest bowiem ważnym, a przede wszystkim niepowtarzalnym świętem i wymaga naprawdę uroczystej oprawy. Zazwyczaj zapraszamy więc rodzinę i przyjaciół, by świętowali wspólnie z nami.

Przyjęcie w restauracji jest pod tym względem o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem niż zorganizowanie świątecznego obiadu we własnym domu. Rodzice mogą w pełni cieszyć się uroczystością i być naprawdę blisko dziecka, zająć się wyłącznie nim. Przeszkodą może wydawać się kwestia finansów, od których najczęściej uzależniamy decyzję. Mało kto jednak dokładnie przelicza wszystkie wydatki, jakie wiążą się z przyjęciem w domu.

„Z doświadczenia wiem, że przyjęcie organizowane w domu jest porównywalnym wydatkiem do przyjęcia w restauracji. Komunię starszego syna przygotowałam w domu. Planując przyjęcie nie uwzględniłam wszystkich kosztów, takich jak chociażby wypożyczenie dodatkowej zastawy stołowej, zakup kwiatów, serwetek itd. Koniec końców po podliczeniu całości okazało się, że wydałam niewiele mniej niż moja koleżanka, która zdecydowała się na obiad w restauracji. Dlatego za rok przyjęcie komunijne drugiego syna na pewno powierzę profesjonalistom.” – mówi Małgorzata z Lublina0.

Wiele mam, które mają za sobą przyjęcie w domu, podejmuje podobne decyzje. Jakiego zatem lokalu należy szukać? Przede wszystkim powinien mieć odpowiedni do uroczystości wystrój – elegancki i w miarę klasyczny. Równie ważna jest profesjonalna obsługa, która ułatwi rodzicom już samo planowanie uroczystości.

Osoba zajmująca się organizowaniem przyjęć komunijnych w restauracji musi posiadać spore doświadczenie. Musi też umieć zaprzyjaźnić się z rodzicami, aby dobrze poznać ich oczekiwania. Jej głównym zadaniem jest bowiem dopilnowanie każdego szczegółu, w związku z czym powinna doskonale wiedzieć, na jakie rzeczy zwrócić szczególną uwagę. Należy na przykład upewnić się, czy wśród gości są wegetarianie, jeśli tak – zaproponować dla nich specjalne menu. Słowem – taka osoba ma tego dnia wyręczyć rodziców absolutnie we wszystkim po to, by mogli skupić się wyłącznie na dziecku i jego święcie. Jeśli wśród zaproszonych gości jest dużo małych dzieci, Restauracja Locomotiva organizuje kącik dla dzieci z malowankami oraz grami dla najmłodszych , żeby dorośli mieli trochę czasu na spokojną rozmowę. Proponujemy także specjalne menu dla dzieci z ich ulubionymi przysmakami. Dzieciaki czują się wtedy bardzo wyróżnione.

Rodzicom, którzy organizują kolejne przyjęcie komunijne z pewnością jest o wiele łatwiej, ponieważ mają już doświadczenie. Zarówno jednak oni, jak i ci, przed którymi po raz pierwszy stoi takie wyzwanie potrzebują organizacyjnego wsparcia – jeśli nie ze strony rodziny to doświadczonego organizatora tego typu przyjęć. Dzięki niemu zyskują najważniejszą tego dnia rzecz – czas dla dziecka, a tym samym mogą mu podarować wspaniały prezent, czyli siebie.

Wolne terminy w Restauracji Locomotiva

01.05.2016
22.05.2016
29.05.2016

oraz terminy sobotnie

Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Dorota Bęczkowska
Kierownik sprzedaży i marketingu
tel 516 056 057