flaga

Przyjęcia okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych w Lublinie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście spędzili miło czas w przyjaznej atmosferze, delektując się pysznym jedzeniem. Z radością przygotowujemy przyjęcia dla dużych grup, jak też uroczyste obiady lub kolacje dla wąskiego grona najbliższych. Okazji do wspólnego świętowania jest niezliczenie wiele – jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i sugestie dotyczące organizacji imprez okolicznościowych. Z przyjemnością organizujemy urodziny, przyjęcia weselne i okolicznościowe, jubileusze, osiemnastki oraz komunie. W Lublinie, w naszym lokalu zorganizować można także bardziej formalne spotkania, jak stypy i konsolacje czy spotkania biznesowe. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera panująca podczas imprez okolicznościowych dostosowana była do charakteru uroczystości. Pomagamy w doborze menu, dekoracji oraz atrakcji towarzyszących spotkaniu.

Jakie przyjęcia okolicznościowe organizujemy?

Locomotiva to przestrzeń, w której zorganizować można przyjęcia okolicznościowe, komunie i stypy. W Lublinie słyniemy z organizacji imprez okolicznościowych, które upływają Gościom w miłej atmosferze i smacznych daniach. Organizujemy wesela i stypy, a poza tym przyjęcia z okazji takich wydarzeń jak komunie i chrzciny. Zapraszamy do świętowania w naszym hotelu także urodzin, rocznic, jubileuszów. Zapraszamy zarówno klientów prywatnych – chcących urządzić w naszym lokalu rodzinne spotkania, jak i firmy i instytucje – którym zależy na zorganizowaniu biznesowego wydarzenia lub eventu. Nasz doświadczony zespół pomoże Państwu zorganizować imprezę według Waszego pomysłu, dopracowując każdy szczegół. Zachęcamy również do zdania się na nasze doświadczenie i skorzystania z porad w kwestii organizacji przyjęć. Z dbałością o każdy detal zorganizujemy dla Państwa spotkanie, które na długo zapadnie w pamięć. Locomotiva to doskonała przestrzeń do świętowania w gronie rodziny, znajomych, współpracowników. Organizujemy imprezy dla dowolnej liczby osób (do około 100 gości).

CRW_0302

Organizacja wesel

Jeżeli szukacie Państwo wymarzonego miejsca na organizację wesela – nie mogliście trafić lepiej! Będziemy szczęśliwi, mogąc zorganizować dla Was niezapomniane przyjęcie weselne w eleganckim i klimatycznym wnętrzu restauracji Locomotiva. Zaaranżujemy naszą restaurację tak, by jej wystrój spełniał Wasze wyobrażenie o idealnym weselu, zadbamy o wyjątkową atmosferę i mistrzowsko skomponujemy menu. Powierzając nam organizację wesela, możecie być pewni, że zadbamy o każdy szczegół i dołożymy wszelkich starań, by w tym szczególnym dniu wszystko było perfekcyjne. W naszej restauracji organizujemy zarówno duże przyjęcia weselne do 100 osób, jak i kameralne spotkania tylko dla bliskich. Zgodnie z Państwa życzeniem zapewniamy nieszablonowe menu i profesjonalną obsługę oraz wiele innych atrakcji. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie, a kiedy trzeba służymy radą i doświadczeniem.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert weselnych i kontaktu z nami!

przyjęcie weselne obiad poweselny 2022
WESELE 2023

Paweł Lubański
marketing@locomotiva.pl

Nasza sala weselna pomieści maksymalnie ok 100 osób.

Obraz 092

Komunie i chrzciny

Restauracja Locomotiva to idealne miejsce na organizację chrzcin lub komunii. Zajmiemy się organizacją Waszego przyjęcia, dbając o każdy jego szczegół. W rodzinnej atmosferze, przy wykwintnym obiedzie spędzicie niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania – zgodnie z Państwa życzeniem skomponujemy menu i zadbamy o odpowiednią oprawę. Powierzając nam organizację komunii lub chrzcin, zyskujecie Państwo pomoc zaangażowanego personelu, który zadba o całokształt przyjęcia, wykwintne menu oraz wiele atrakcji. Nasz doświadczony zespół od lat z powodzeniem organizuje przyjęcia okolicznościowe dla Was i Waszych bliskich, niezmiennie dbając o wyjątkowość każdego z nich. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, piękny wystrój i wyśmienite jedzenie.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do sprawdzenia naszych przykładowych ofert i kontaktu z nami!

CHRZCINY 2023
CHRZCINY CATERING ZIMNE PRZEKĄSKI
PRZYKŁADOWA OFERTA- KOMUNIE 2023
KOMUNIE 2023 – OFERTY CATERINGOWE
KOMUNIE 2024 – Oferty cateringowe
KOMUNIA 2024
Kontakt
Paweł Lubański

marketing@locomotiva.pl

DSC_5406bm

Imprezy urodzinowe

Zorganizujcie niezapomnianą imprezę urodzinową w restauracji Locomotiva! Urządzimy wspaniałe przyjęcie dla każdego jubilata. Urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania w gronie najbliższych. 18, 30 czy 80 urodziny w restauracji Locomotiva na długo pozostaną w pamięci wszystkich. Zapewniamy profesjonalną obsługę mniejszych i większych przyjęć, kameralnych oraz hucznych imprez. Zadbamy o każdy detal i spełnimy wszystkie Wasze życzenia dotyczące wyjątkowych urodzin. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, świetną zabawę i moc atrakcji!
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do sprawdzenia naszych przykładowych ofert i kontaktu z nami!

PRZYKŁADOWA OFERTA – URODZINY W LOCOMOTIVIE
PRZYKŁADOWA OFERTA – 18STKA W LOCOMOTIVIE
18STKA – CATERING – ZIMNE PRZEKĄSKI
Kontakt
Paweł Lubański

marketing@locomotiva.pl

 

 

Hotel *** Locomotiva to gwarancja
udanej imprezy okolicznościowej w Lublinie.